EN
UA
Спікери
засновник і директор OC Media, Грузія
Один із засновників та директорів OC Media - зазначеної нагородами пан-кавказької медіа-платформи. Окрім роботи в OC Media, Домінік працював редактором, журналістом, перекладачем, консультантом, а також тренером та керівником миротворчих ініціатив. Він вивчав глобалістику та лінгвістику в університеті Гетеборг, Швеція. Домінік вважає, що ЗМІ можуть відігравати важливу роль у досягненні глобальної соціальної та економічної справедливості та в наданні голосу тим, хто постраждав від несправедливості. У вільний час Домінік їздить на велосипеді, грає в регбі і вивчає мови Кавказу.
директор проекту громадянської участі Мадридської міської ради, Іспанія
Мігель є директором проекту участі громадян Мадридської міської ради, яка розробляє проект з міжнародної участі "Consul". Він брав участь у розробці та впровадженні цифрових інструментів та стратегій участі в інноваційних лабораторіях, таких як Medialab-Prado, європейських проектах, як, наприклад, D-CENT і в таких політичних ініціативах, як Ahora Madrid або рух 15M.
коуч, тренер та фасилітаторка
Вона вважає, що людська сторона - це найкраща сторона людей. Анна - тренерка та фасилітаторка, яка допомагає як окремим людям, так і організаціям у сфері інновацій та комунікацій, а також у профілактиці вигорання. Має досвед активізму та праці з civic tech. Більше дізнатися про Анну можна тут: www.annakuliberda.com
U-LEAD with Europe, Україна
Радник з цифрових комунікацій в одній з найбільших донорських програм з децентралізації «U-LEAD with Europe», яка допомагає Уряду України із впровадженням реформи. Організатор серії всеукраїнських соціальних хакатонів з децентралізації DeHack.

З цифровими технологіями Артем працює протягом останніх 7 років, успішно розбудовуючи онлайн-присутність великих українських компаній в Інтернеті – WOG, SOCAR, ТАСКОМБАНК та ін. Крім онлайн-комунікацій, він активно працював над покращенням інвестиційного клімату в українському сегменті IT-ринку та розвитком ринку венчурних інвестицій з точки зору права.

ePanstwo Foundation, Польща
Кшиштоф є адвокатом, який надає правові консультації з питань доступу до публічної інформації та повторного використання інформації про державний сектор, розробці юридичних висновків та представленні інтересів НУО та інших клієнтів у судочинстві. Він також спеціалізується на правових аспектах запобігання корупції. З 2012 року він був місцевим дослідницьким кореспондентом для Польщі у проекті Європейської комісії з боротьби з корупцією (Антикорупційний звіт), метою якого було поліпшення антикорупційної політики в країнах-членах.

Він також є тренером у галузі державних закупівель і боротьби та запобігання корупції, спеціалізується на використанні технології виявлення випадків корупції. Кшиштоф є автором публікацій про свободу інформації, конфлікти інтересів, корупцію та етичні стандарти НУО. Його досвід охоплює не тільки Польщу, але й інші країни ЄС та країн, що не є членами ЄС. Він є одним із лідерів TransparenCEE Network, неформальної коаліції ГО регіону ЦСЕ, що використовує технологію для прозорості та підзвітності. Він співавтор дослідження систем декларування активів у регіоні ЦСЄ.
New Cave Media, Україна
Український фотожурналіст, стипендіат програми Фулбрайта, керівник проекту Aftermath VR: Euromaidan. Олексій висвітлював події Революції Гідності, анексію Криму та війну на Східній Україні для національних та міжнародних ЗМІ. Олексій численні фахові нагород за свою роботу, включаючи POYi, BOP NPPA та премію Bayeux-Calvados для військових кореспондентів.
New Cave Media, Україна
Український фотожурналіст, відеограф, режисер Aftermath VR: Euromaidan. З початку Революції Гідності працював для німецької газети "Bild". У супроводі журналіста публікував відеоролики та фотографії із зони бойових дій на сході України
Місія ОБСЄ, Косово
Афердіта працює Національним координаторкой програми в Організації з безпеки і співробітництва - Місії ОБСЄ в Косово. Завдяки своїй роботі вона сприяє розвитку демократії в Косові, надаючи жінкам, молоді та громадянському суспільству можливість брати участь у процесах прийняття рішень та політики.

Крім численних інших видів діяльності в ОБСЄ, вона розробила концепцію та керувала імплементацією цифрової платформи в інтернеті для участі громадськості в Косово (platformadigjitale.com, digitalnaplatforma.com). Це інноваційне рішення відповідає зростаючому попиту на підвищення прозорості державних операцій через комунікаційну платформу, що сполучає мешканців та органи місцевого самоврядування. Платформа була фіналістом на Албанській премії ICT Awards V у категорії кращих державних послуг для Косово.

Афердіта є сертифікованою менеджеркою проектів (Стенфорд) та має ступінь магістра в галузі стратегічного управління проектами.
Громадянська мережа ОПОРА, Україна
Ольга Айвазовська є координаторкою Громадянської мережі ОПОРА, міжнародною експерткою з питань виборів, парламентаризму та розробки проектів законів. Була координаторкою національних місій зі спостереження за виборами в Україні більш ніж 20 000 активістів, які залучались з 2010 по 2016 рік, а також спостерігала за проведенням виборів у більш ніж 10 країнах Європи. Ольга є членом Ради національної єдності при Президентові України, а також членом правління Українського аналітичного бюро в Брюсселі. Була включена в топ-100 найвпливовіших і найуспішніших жінок України в 2014 і 2015 роках (журналів Фокус і Новое время).
Organized Crime and Corruption Reporting Project, Польща
Експерт з мережевої безпеки, конфіденційністі та медіа освіти. Прихильник вільного програмного забезпечення.

Учасник багатьох громадських консультацій та публічних дебатів як у Польщі, так і на міжнародному рівні, на тему нових технологій, конфіденційності, інтернет-цензури, збереження даних, повторного використання публічних даних, доступу до публічної інформації, управління інтернетом та на тему реформи авторського права. З червня 2014 року по березень 2015 року член Ради з питань впровадження цифрових технологій Міністерства адміністрації та впровадження цифрових технологій Польщі.

Співавтор "Каталогу компетенцій ЗМІ" та медіа-освітніх матеріалів, написаних у співпраці з Фондом сучасної Польщі та Фондом Паноптикон. Тренер з питань авторського права та відкритих ліцензій. Член-засновник Варшавського Hackerspace, активний член хакерської спільноти в Польщі та за кордоном. З серпня 2016 року головний спеціаліст з питань інформаційної безпеки Проекту з проведення розслідувань про організовану злочинність і корупцію.
New Territories Consulting Company, Польща
З 2000 року працює з громадянським суспільством та іншими організаціями з питань демократизації, освіти та соціального розвитку. Досвідчений коуч, тренер, консультант та спеціаліст з аналізу. Працював у Польщі, Україні, Грузії, Центральній Азії та інших країнах для деяких найбільших польських та іноземних неурядових організацій. Його пристрасть - допомагати людям та організаціям ефективніше реалізувати свої цілі, більш чітко змінюючи перспективи та визначаючи їхні бачення, стратегії та плани.
Центр "Ейдос", Україна
Психологиня, практикуюча юристка. Випускниця університету імені Тараса Шевченка. У громадському секторі вже понад шість років. Проводить дисертаційне дослідження щодо ефективних засобів протидії тероризму через призму вирішення етносоціальних конфліктів. Працює аналітикинею і журналісткою у Центрі «Ейдос» в проекті протидії політичній корупції. Мода і нові технології - невід'ємні частини мого життя, оскільки знаю, що стиль політиків часто говорить більше ніж їх декларації.
SocialBoost, Україна
Евангеліст impact tech. Голова правління громадської ІТ-організації SocialBoost, що створює ІТ-проекти зі суспільним впливом. Серед них: портал data.gov.ua в рамках реформи відкритих даних, платформа бюджету участі "Громадський проект", 1991 Open Data Incubator, платформа для громад DOSVIT, 1991 Civic Tech Center.
Центр "Ейдос", Україна
Юристка, спеціалістка із зв'язків з громадськістю, випускниця Львівського та Вроцлавського університетів. У 2017 році була стипендіаткою програми Кіркланда в інституті політології Вроцлава, де досліджувала фінансування партій та взаємозалежностей між партіями та ЗМІ.

У громадському секторі з 2013 року, займається темами демократії та парламентаризму. Працює журналісткою та аналітикинею проекту Центру «Ейдос», присвяченого протидії політичній корупції.
Координаторка кампаній Громадського Руху ЧЕСНО, Україна
Олександра має вісім років досвіду праці в НУО. Вона координує кампанії у одній із найбільш відомих вочдог-ініціатив в Україні. Олександра працує із загальнонаціональними кампаніями залучення громадян, спрямованими на підвищення прозорості та ефективності політичних партій та обраних політиків.
Громадянська мережа ОПОРА, Україна
Координаторка Дані міст / Apps4Cities – ініціативи з просування ідеї відкриття міських даних, важливих для кожного громадянина українських міст. Організаторка конкурсу Challenge Apps4Citites, який охопив усі міста України та на першому етапі зібрав 68 ідей міських сервісів. В рамках проекту Apps4Cities був запущений найбільший міський портал відкритих міських даних в Україні.

Область інтересів: відкриті дані, службові дані, дані міст та міські сервіси.

Довгий час займалася моніторингом виборчого процесу як регіональна координаторка, брала участь у міжнародних спостереженнях. Працювала у сфері житлово-комунальних послуг, енергозбереження, альтернативних джерел енергії, де почала цікавитись і працювати з відкритими даними міст та сервісами для міст, що було дуже важливою, але не популярною темою в Україні.
Редактор Ampop.am, Вірменія
Сурен має майже 18-річний досвід роботи в медіа-менеджменті. Він працював практично у всіх видах ЗМІ, висвітлюючи економічні, екологічні та політичні проблеми. З 2006 року Сурен читає лекції на кафедрах журналістики та комунікації різних університетів. З 2007 року спеціалізується на онлайн управлінні та альтернативних ЗМІ. Будучи головою НУО "Журналісти для майбутнього", Сурен організував численні заходи з журналістики та мережевої грамотності. Кількість учасників цих подій досягло 3000, включаючи журналістів, представників неурядових організацій, спостерігачів, студентів, викладачів університетів та інших цільових груп. З 2016 р. він є засновником і редактором Ampop.am, першим інформаційним веб-сайтом в жанрі пояснювальної журналістики та візуалізації даних у Вірменії, який охоплює найважливіші та резонансні теми країни.
Громадянська мережа ОПОРА, Україна
Громадський активіст, парламентський аналітик Громадянської мережі ОПОРА. Випускник Інституту міжнародних відносин, який подався в аналіз даних. Андрій впевнений, що без якісної обробки та візуалізації інформації не може обійтися жодна організація, тому вчить себе та інших як за допомогою мови програмування R спростити життя та заощадити час.
Засновниця і координаторка проектів "Відкрита школа" і "УрбанПростір", Україна
Засновниця і координаторка проектів «Відкрита школа» і «УрбанПростір», голова громадської організації «Інститут успішного міста». Головна редакторка онлайн-видання «Рубрика». Магістрантка філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність «Політологія». Професійне коло інтересів - громадянське суспільство, журналістика та створення міських інтернет-сервісів.
Центр "Ейдос", Україна
Кандидат наук з державного управління. Доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Автор понад 70 наукових та дослідницьких робіт у сфері державного управління та електронного урядування.
Citizen Lab, Канада
Ксенія є докторанткою дослідницької лабораторії Citizen Lab (Munk School of Global Affairs), Університет Торонто. Має докторську ступінь в області соціально-економічної інновації від Mines ParisTech school of engineering. Її поточне дослідження зосереджується на контролі інформації після анексії Криму, вона вивчає цензуру в Інтернеті на півострові, трансформацію інтернет-інфраструктури та ISP ринки в Криму, а також тему приватності та безпеки журналістів та активістів, які працюють з Кримом та з Криму.

Раніше Ксенія працювала з європейським проектом NEXTLEAP в рамках Horizon 2020, вивчала розробку технологій підвищення конфіденційності (end-to-end шифрування повідомлень та електронних програм) та їх використання з боку активістів високого ризику по всьому світу.
NewsMaker.md, Молдова
Кореспондент молдовського інтернет-видання NewsMaker.md. Основний його журналістський фокус - економіка та бізнес. Крім того, він регулярно пише про структуру молдовського медіа-ринку: як його організовано і хто його контролює. У вільний час любить подорожувати.
Лабораторія мирних рішень при Фонді місцевої демократії, Україна
Фасилітаторка діалогів, медіаторка, тренерка навчальних програм з врегулювання конфліктів, діалогу, розбудови миру. Олена є керівницею громадської ініціативи «Лабораторія мирних рішень», а також керує департаментом трансформації конфліктів у ГО «Центр права та посередництва».

Учасниця проекту «Жіночі ініціативи за мир на Донбасі». Координувала такі проекти, як "Діалог силових структур і громадськості", "Експертна платформа для запобігання конфліктів" у Харкові та Харківській області. Співавторка, тренерка навчальних програм з діалогу за підтримки Офісу координатора ОБСЄ в Україні. Організовувала і фасилітувала діалоги для врегулювання конфліктів між ветеранами АТО, ВПО та приймаючими громадами у Харківській області.
Лабораторія цифрової безпеки
Співзасновниця і керівниця Лабораторії цифрової безпеки – української організації, яка просуває цінності інтернет-свободи та допомагає правозахисникам, громадським активістам та журналістами покращити їхню цифрову безпеку.

З 2016 року проводить тренінги, аудити, підтримку та консультації для громадських організацій та окремих журналістів та активістів. У 2017 році Ірина була Internet Freedom Festival Fellow по частині тренінгів та кращих практик з цифрової безпеки. З 2018 року Ірина є Senior Digital Integrity Fellow у Фонді відкритих технологій (Open Technology Fund)
Code for Romania
Holding a background in communications and customer and user experience design, since 2016, Olivia Vereha is dedicating her entire time to managing the delivery flow for all Code for Romania projects. She is passionate about how technology can shape and improve our day to day lives and she is always willing to help in any way she can in building great digital tools for our society. Having a strong focus on usability and learning, her work focuses on user research, analysis and functionality. Currently representing Code for Romania in the Executive Committee of Code for All.
Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "Взаємодія"
Сертифікована тренерка Міжнародного центру розвитку та лідерства, сертифікована молодіжна тренерка МБО "Партнерство: Кожній дитині", сертифікована тренерка з Дизайн-мислення, Радниця по залученню громадськості та роботі з молоддю проекту USAID «Підтримка організацій-лідерка у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" Має 5 років досвіду управління благодійною організацією та 7 років тренерського досвіду.
Лабораторія цифрової безпеки, Україна
Тренер з цифрової безпеки та SAFETAG аудити цифрової безпеки для громадських організацій та незалежних медіа. Співзасновник ГО "Лабораторія цифрової безпеки.
Е-data, Україна
Журналістка, координаторка електронних проектів, експертка з комунікації.

Працювала у Прес-службі Міністерства освіти і науки України, реалізовувала освітні проекти у Громадської організаці "Центр освітнього моніторингу". Була менеджеркою проектів у декількох PR-агенціях.

Анастасія входить до складу команди Є-data, яка реалізує наступні проекти: Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua, Прошуково-аналітична система 007, BIbot, Bot007, Є-розслідування, Mind Lab.
Expert Forum Association, Румунія
Експертом з питань належного управління та виборчих процесів. Він має більш ніж дев'ятирічний досвід координації проектів з розбудови спроможності державних установ та громадянського суспільства з таких питань, як боротьба з корупцією, активне громадянство або моніторинг виборів. Він був досвідченим тренером і більш ніж шість років координував Школою демократії, багаторічну програму, спрямовану на підвищення кваліфікації громадянських активістів та вчителів у Румунії та Молдові.

У період з 2012 по 2018 рр. Він координував 8 спостережних кампаній за участю понад 5000 внутрішніх спостерігачів. Септімій має міжнародний досвід виборів у таких країнах, як Молдова, Чорногорія або Естонія. В даний час він працює над програмою, спрямованою на вивчення політичного клієнтелізму та захоплення держави на румунському та в регіоні.
Трансперенсі Інтернешнл Україна», проект DOZORRO
Протягом останніх 2 років працює у сфері моніторингу публічних закупівель в межах проекту DOZORRO. Платформа DOZORRO створена Трансперенсі Інтернешнл Україна у 2016 році з метою моніторингу та контролю за публічними закупівлями у системі ProZorro. В проекті займається безпосередньо перевіркою закупівель на предмет їх законності, професіоналізацією партерів, шляхом проведення тренінгів і навчальних семінарів.
Центр розвитку інновацій, Україна
Юристка, експертка з електронної демократії Центру розвитку інновацій, аспірантка Інституту законодавства Верховної Ради України. У 2017 році стажувалася у Законодавчому офісі Палати Представників Штату Массачусец. У 2018 році стала стипендіаткою програми Eastern Partnership Civil Society Facility, у межах якої досліджує електронні петиції в Україні. Анна займається аналітичними дослідженнями щодо інструментів електронної демократії (електронні петиції, громадський бюджет) та консультує українські міста щодо їх запровадження й удосконалення.
Internationalist Commune of Rojava
Рок подорожує та працює з громадськими рухами і проектами, які пов'язани із медіа, демократією, молоддю та побудовою громади. В останні роки він зосередив свою увагу в Рожаві (північна Сирія), автономною зоною, що розвиває революційне суспільство, засноване на правах жінок, соціальній екології та децентралізованому комуналізмі. Він провів рік там, документуючи поточну революцію. Рок готував екологічний проект "Зроби Рожаву знову зеленою", коли вибухнула війна з Афріном, куди він пізніше перебрався для документації подій.
Донбаський діалог
Медіаторка, фасилитаторка діалогів, тренерка. Розробляє та проводить навчання з вирішення конфліктів в організаціях, практикує як медіатор у сімейних, шкільних та організаційних конфліктах. З 2014 року працює у проектах, метою яких є залучення до діалогу людей, які розділені внаслідок військового конфлікту.
Веб-розробник, громадський журналіст
Веб-розробник, громадський журналіст, фото- та відеограф. Заступник голови громадської організації "Солянка", депутат Підгороненської міської ради, дійсний член НСЖУ.

У 2014 року Сергієм був заснований інформаціний портал м. Підгородне - Podgorodnoe.in.ua, головною ціллю якого було розвивати громадську журналістику на території міста. У 2015 стартували 2 проекти: ПідгороднеТВ (онлайн трансляції сесій міської ради м. Підгородне) та Інтернет-радіо СОЛЯНКА (популяризація української андеграундної музики молодих музикантів).

Також діяльність Сергія зосереджена на соціально важливих проектах:

1) ПроВладу - аналітична система контролю органів місцевого самоврядування з використанням відкритих даних; 2) Impulsar - електронний браслет для осіб з епілепсією та аутизмом, що попереджує про розвиток критичних станів; 3) HorodBot - розумна теплиця, автоматизованний контроль вирощування рослин
Національний Університет «Львівська Політехніка»
Студент Національного Університету «Львівська Політехніка», інституту прикладної математики та фундаментальних наук. Ентузіаст у галузі аналізу даних, машинного навчання та комп'ютерного бачення. Працює у проектах пов'язаних з використанням інформаційних технологій у галузі екології, альтернативної енергетики, аналізу супутникових зображень, проектах пов'язаних з штучним інтелектом та комп'ютерним зором.

Співпрацює з науковцями з Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) США, Міжнародного інституту прикладного системного аналізу(IIASA) м. Лаксенбург, Австрія.
Агенція "urban curators", Україна
Урбаністка, економістка, співзасновниця та керівниця агенції "urban куратори".

Займається дослідженням територій та економічного та соціального ефектів, які матиме розвиток цих територій на місто.

Urban Curators - незалежна агенція, яка працює на перетині дисциплін та поєднала однодумців у галузях урбаністики, архітектури та культурного менеджменту. ЇЇ місією є оновлення локацій/територій, які можуть позитивно впливати на життя людей. Головним принципом в роботі є залучення всіх зацікавлених сторін (громада, влада, бізнес) та створення спільного бачення проекту.
TechSoup, Польща
Від імені TechSoup, Недім координує ініціативи CivicTech у східно-європейському регіоні. Зокрема, відповідає за проекти спрямовані на підтримку розвитку відкритих даних в Україні.
ОБСЄ-БДІПЛ
Агата в даний час координує проект "Зміцнення діалогу в людському вимірі" в Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ. Проект зосереджений на правах людини, демократизації, толерантності та недискримінації в Україні. Її область експертизи включає створення потенціалу для організацій громадянського суспільства, зокрема, для сприяння діалогу та посиленню звітності в галузі прав людини. Агата має більш ніж десятирічний досвід роботи з демократизацією та правами людини. Вона є членом декількох міжнародних місій спостереження, включаючи права людини, моніторинг зібрань та спостереження за виборами. В 2009 році Агата керувала веб-сайтом, що надає прямий доступ до міжнародного та національного законодавства у всіх 57 країнах-учасницях ОБСЄ (www.legislationline.org).

Її інтереси зосереджені на міжнародних відносинах, гендерній рівності та економіці. В 2007 році Агата закінчила Варшавський університет.
TechSoup Europe
Луна є Програмним директором в TechSoup. Вона відповідає за розвиток програм, які мають на меті підтримку суспільно корисної діяльності громадського сектору з використанням потенціалу сучасних цифрових технологій. Луна є експертом з розвитку громадянського суспільства з досвідом популяризації ідеї громадянської патриципації, розвитку місцевих громад та міжгалузевого співробітництва, а також - зміцнення організацій третього сектору у країнах Центральної, Південної та Східної Європи.
StateWatch, Україна
Про перші успіхи волонтерського проекту розслідувачів, який має на меті залучити якомога більше людей до викриття корупції в обороні. Під час виступу будуть підняті питання реформування системи закупівель Міністерства оборони та системи управління Укроборонпрому. А також наведені конкретні кейси проекту по протидії корупції на закупівлях в обороні.
Quintagroup, Україна
CTO кампанії Quintagroup, 16 років на ринку Open Source рішень. Апологет технологій Open Data, Open Source, Linux, Python, Mozilla і P2P.

Випускник Львівського фізико-математичного ліцею та Львівського національного університету імені Івана Франка зі ступенем магістра інформатики і прикладної математики, де брав участь у розробці Forth компілятора та процесора з архітектурою MISC.

Архітектор програмного забезпечення Open Procurement, основної частини ProZorro, електронної системи державних закупівель України; MTender, системи електронних державних закупівель Молдови; системи електронних приватних закупівель Rialto. Член робочих груп OCDS.
ПРООН в Україні
Олена займається координацією проектів та ініціатив ПРООН, спрямованих на просування практик відкритого врядування, верховенства права та прав людини, більшої прозорості та підзвітності органів влади всіх рівнів, а також залучення громадян до процесу вироблення політик та прийняття рішень.

У різні роки ці громадські ініціативи сприяли підвищенню відкритості, прозорості та підзвітності органів державної влади та органів місцевого самоврядування за допомогою відкритих даних, відкритих бюджетів, розробки електронних інструментів моніторингу якості адміністративних послуг та впровадженню громадських інновацій задля покращення якості публічних послуг.
Центр UA
Інна Борзило, виконавча директорка громадської організації «Центр UA», ведуча телепередачі «Складна розмова» на суспільному мовнику UA:Перший. Інна працює у громадському секторі з 2012 року, коли приєдналася до найбільшої watchdog-ініціативи в Україні яка контролює роботу народних депутатів - Руху ЧЕСНО. У 2015-2017 роках була обрана до Ради «Реанімаційного пакету реформ», найбільшої платформи для спільної адвокації громадських організацій в Україні.
ПРООН в Україні
Анна координує навчальну програму для молодіжних працівників та працівниць, яка спрямована на налагодження ефективного діалогу між державними структурами та організаціями громадянського суспільства задля сприяння розвитку молоді в Україні. Анна переконана, що не існує пасивної молоді, існують непрофесійні підходи до роботи з молоддю.
Beetroot
Предприниматель, співзасновник і головний виконавчий директор Beetroot, шведсько-української ІТ-компанія, що спеціалізується на створенні віддалених команд розробників. Beetroot спочатку був заснований у рамках магістерської дисертації Андреаса у сфері соціального підприємництва, в той час як він закінчував ступінь технічного підприємництва в Університеті Чалмерса. В даний час компанія має більше 300 працівників в Україні та Швеції. У 2014 році Андреас також заснував соціальне підприємство "Beetroot Академія" - ІТ-школу, яка наразі знаходиться в 11 містах України.
Leance
Активістка, архітекторка, художниця, мати, яка постійно знаходиться на перетині культур і перебуваэ під впливом теорії ненасильницького спілкування Маршалла Розенберга. Впевнена, що разом ми можемо зробити більше. Створила групу жіночих мереж та є основним членом команди TEDxKrakow. Вона любить готувати і їсти з Eataway. Як частина Leance, Катажина вибудовує сили доброго спілкування та створює бірюзову організацію. Вона зачарована ідеэю, що атоми, люди та космос всі пов'язані однаковою магічною силою.
Маріупольська міська рада
Kharkiv Observer
Експерт з міжнародного бізнесу, бере активну участь в ініціативах, спрямованих на європейську інтеграцію України, консолідацію демократії, економічний розвиток та інтернаціоналізацію Харкова. Є учасником проекту Team Europe Ukraine, автором ініціативи Kharkiv Going Global, співзасновником англомовного новинного медіа проекту Kharkiv Observer, автором передачі «Далі буде» на Суспільному радіо UA: Харків.
Made on
Tilda